Wycieczki fakultatywne z kurortów

Nawet decydując się głównie na spędzanie czasu na plaży, warto wykorzystać pobyt w Turcji do poznania chociaż ułamka tego kraju, jego kultury, historii i przyrody.

Taką możliwość dają wczasowiczom wycieczki fakultatywne, oferowane przez rezydentów biur podróży oraz przez lokalnych agentów biur tureckich.

Wykupując wycieczkę warto porównać ceny oferowane przez rezydentów i przez biura lokalne. Ceny w tych drugich są często znacząco niższe, a oferta - porównywalna.

Inną ważną kwestią jest upewnienie się co do języka, w którym będziemy oprowadzani. Wiele lokalnych biur oferuje usługi przewodnika mówiącego po polsku. Jeżeli takiego nie ma, zawsze można się zdecydować na wycieczkę w języku angielskim,  niemieckim czy rosyjskim. Zdarzają się nawet przewodnicy porozumiewający się po francusku.

Powiązane artykuły: 

Odpowiedzi

Jeep Safari

Dla miłośników adrenaliny oraz pięknych widoków polecam Jeep Safari super zabawa dużo kurzu i śmiechu ( dzięki Turkom- animacje). Koszt takiej zabawy to około 18 euro od osoby w tym zapewniony był lunch. Wyprawa w góry Taurus na około 6 - 7 godzin. Polecam. Zostawiam link z wyprawy dla chcących zobaczyć jak to wygląda www.youtube.com/watch?v=tSJMBGrozRM