Mapa Riwiery Tureckiej

Często wykupując wczasy w biurze podróży jesteśmy poinformowani, że dany hotel jest położony przykładowo w Alanyi, tymczasem w rzeczywistości znajduje się on w miejscowości Okurcalar, przeszło 30 kilometrów od centrum Alanyi. Niebagatelne znaczenie ma również rzeczywista odległość wybranej przez nas miejscowości wypoczynkowej od lotniska w Antalyi, a co za tym idzie - czas przejazdu do hotelu.

Osobom planującym wypoczynek na Riwierze Tureckiej polecamy przewodnik Antalya, Side i Alanya w formie poręcznego ebooka.

Poniższa mapa przedstawia główne miejscowości tzw. Riwiery Tureckiej (Pamfilii) czyli Antalyę, Side, Manavgat i Alanyę, ich główne dzielnice wypoczynkowe, lotnisko w Antalyi oraz odległości pomiędzy poszczególnymi miejscowościami a lotniskiem. Mamy nadzieję, że będzie ona pomocna przy wyborze miejsca wypoczynku.

Mapka jest skalowalna przy użyciu znaków "+" i "-", można ją również przesuwać. Po kliknięciu na symbol danej miejscowości można poznać jej dokładną odległość od lotniska w Antalyi oraz od głównych miast regionu. Aktywne linki przenoszą do stron poświęconych poszczególnym miejscowościom.

Sprawdź pogodę na Wybrzeżu Śródziemnomorskim.


Dowiedz się więcej o Wybrzeżu Śródziemnomorskim Turcji.

Powiązane artykuły: